معرفی سری B8 OLED ال جی

به دنبال OLEDهای خوش قیمت هستید؟ LG سری B8 را معرفی کرد

شرکت کره ای LG در راستای تولید یک سری جدید از تلویزیون های ارزان قیمت تر OLED، تلویزیون های LG B8 را معرفی کرد. این محصولات که در ترکیب ۵۵ و ۶۵ اینچ تولید خواهند شد، از پنل های OLED با دقت ۴K استفاده کرده و Dolby Vision را نیز پشتیبانی می کنند. به واقع در بخش پشتیبانی از استاندارد های جدید تصویری، نظیر HDR10, HLG, Dolby Vision و Advanced HDR استفاده می کنند.

با این وجود OLED های سری LG B8 از پردازنده تصویری ضعیفتر Alpha 7 استفاده می کنند. مدل های بالاتر از پردازنده Alpha 9 بهره می برند. یکی از قابلیت های جالب توجه آنها، پشتیبانی از فرمت صوتی Dolby Atmos است. سیستم عامل WEB OS 4.0 هدایت این تلویزیون ها را بر عهده داشته و کاربران به برنامه های HBO, Hulu, Netflix و YouTube دسترسی کامل دارند.

چهار درگاه HDMI و دانگل داخلی Wi-Fi نیز در تلویزیون های LG B8 به چشم می خورد. شروع قیمت خانواده B8 از ۲۱۰۰ دلار برای مدل ۵۵ اینچی است. این روزها تلویزیون های OLED در مدل های میان قیمت خود، از بازار مناسبی برخوردار هستند و با توجه به این مسئله، LG در حال کار بر روی میان رده های خود است. حتی انتظار می رود که کمی پس از لانچ، قیمت نهایی این خانواده کاهش یابد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *